Yıldız oyuncu kocasının adını dövme yaptırıp yıllarca gururla sergilemişti: Aşk bitti, dövme yenilendi

Her ne kadar ismini Hollywood tarihine altın harflerle yazdırmış olsa da aşk hayatı ve yaptığı evlilikler de en az mesleği kadar konuşuldu. Melanie Griffith’in Don Johnson’la yaptığı iki evlilik ve Antonio Banderas’la yaşadığı büyük aşk her vakit çok konuşuldu.

Bir devir alkol ve uyuşturucu yüzünden mesleği tehlikeye girse de bu bağımlılıklarından kurtulan 65 yaşındaki yıldız oyuncu 2018 yılında Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşıp cilt kanserine yakalandığını ve tedavi olup düzgünleştiğini açıklamıştı.

Melanie Griffith ve Antonio Banderas, 18 yıllık aşklarıyla Hollywood’un en çok konuşulan çifti olmuşlardı

Dün Los Angeles’ta fotoğraflanan Melanie Griffith, ilerleyen yaşına karşın hâlâ koruduğu dinç imgeyle dikkat çekti. Lakin fotoğraflarda dikkat çeken bir ayrıntı daha vardı. Melanie Griffith’in kolunda, 4 çocuğunun isminin çapraz bulmaca üzere, ortak harflerle birleştirildiği şık dövme göze çarpıyordu.

Bir annenin çocuklarının ismini koluna yazdırması ve şık bir dövmeye dönüştürmesi elbette birinci defa rastlanan şaşırtan bir durum değil. Dövmenin bu kadar dikkat çekmesinin sebebi yapıldığı yerde daha evvel bulunan ve o periyotlarda çok konuşulan dövme…

Birbirlerini sette görüp evlenen Melanie Griffith ve Antonio Banderas, o yıllarda diğerleriyle evliydi

Melanie Griffith ve Antonio Banderas’ın 18 yıl süren evliliğinin temelleri 1995’te birlikte başrol oynadıkları Two Much isimli sinemada atılmıştı. Rol icabı birbirlerine yakınlaşan ve aşık olan çift bir yıl sonra evlendi ve kızları Stella Banderas da birebir yıl doğdu.

Oysa Antonio Banderas, Melanie Griffith’i bundan tam 6 yıl evvel, 1989’daki Oscar merasiminde birinci kere görmüş, hoşluğuna vurulup ünlü direktör Pedro Almodovar’a “Bu beyaz elbiseli, inci kolyeli sarışın hoş kim?” diye sormuştu. Merasimde Melanie Griffith’in koluna girense o yıllarda evli olduğu bir öbür yıldız aktör Don Johnson’dı.

Yıldız oyuncu kocasına olan aşkını evlendikten 2 yıl sonra yaptırdığı bu dövmeyle ölümsüzleştirdi

Bu birinci müsabakada Antonio Banderas, Melanie Griffith’e direkt olarak kaç yaşında olduğunu sormuş, Griffith ise yıllar sonra verdiği bir röportajda bu sorunun o güne kadar karşılaştığı en “kaba” sorulardan biri olduğunu söylemişti. “Ama onda bir şey vardı. Ne olursa olsun ona kızamadım; cazipliği buna mahzur oldu” demişti.

Çiftin yolları yenide kesişip bir aşk yaşamaya başladıklarında Griffith Don Johnson’la ikinci evliliğini sürdürüyordu. Antonio Banderas ise İspanyol aktris Ana Leza ile evliydi. Aşıklar eşlerinden boşandı ve 18 yıl sürecek olan evlilikleri başladı. O günlerde çok ses getiren bu düğünden sonra Ana Leza Melanie Griffith’i “kocasını çalmakla” suçladı.

Melanie Griffith ve Antonio Banderas hâlâ çocuklarıyla bir ortaya geliyor: Hatta Griffith’in Don Johnson’dan doğan oyuncu kızı Dakota Johnson, eski üvey babası Antonio Banders’tan “bonus babam” olarak bahsediyor

Çiftin evliliği sık sık tartışmalar ve kıskançlıklarla ilerlese de Melanie Griffith’in hoşluğu ve Antonio Banderas’ın 90’lar ve 2000’lerde Hollywood’un en seksi erkek oyuncularından biri haline gelmesiyle bu ikili Hollywood’un en beğenilen ve hakkında konuşulan çifti olmuştu. 1996’da, tam da Melanie Griffith kızlarına gebeyken Antonio Banderas, Madonn’yla birlikte Evita sinemasında oynuyordu.

Madonna’nın hiç çekinmeden Antonio Banderas’a “göz koyduğunu” söz etmesi ve ondan ne kadar hoşlandığını her yerde söylemesi büyük olay oldu. Bu dedikodular yüzünden sıkıntı günler geçiren Melanie Griffith’in daima olarak sinema setine gitmeye çalıştığı, en sonunda bu ısrarı yüzünden sete girişinin yasaklanması o yılın en büyük magazin olaylarından biri olmuştu.

Çift, 2014’te ayrıldığında Melanie Griffith, yaptırdığı aşk dövmesini sildirmiş, bir mühlet kolunda banfdajla dolaşmıştı: Ayrılığın gerisinde Banderas’ın genç bir bayanla kaçamağının olduğu söylense de ikili hâlâ yakın arkadaş

Aşk, tutku ve kıskançlıkla örülü bu evlilik 2014’te bitti. Resmi olarak boşanmalarıysa 2015’te gerçekleşti. Birlikte bir açıklama yayınlayan ve “Sevgi dolu ve arkadaşça” bir formda ayrıldıklarını açıklayan Griffith ve Banderas o vakitten beri dostluklarını sürdürüyor. Hatta Melanie Griffith’in Don Johnson’dan olan oyuncu kızı Dakota Johnson, bir vakitler annesinin evli olduğu Antonio Banderas’ın hâlâ ailenin bir modülü olduğunu söylemiş ve ondan “bonus baba” olarak kelam etmişti. Dakota Johnson, annesi Banderas’la evlendiğinde 7 yaşındaydı ve onunla büyüdü. İkilinin hâlâ çok yakın münasebetleri var.

Melanie Griffith ve Antonio Banderas boşandıktan sonra da birbirlerine yakın kaldılar hatta birbirlerini çok büyük bir sevgi ve hürmetle anmaya devam ettiler

Melanie Griffith, Antonio Banderas’a olan aşkını 1998’de koluna yaptırdığı bir dövmeyle ölümsüzleştirmiş ve çok konuşulmuştu. Sağ omuzunun çabucak altına bir kalp formu çizdiren ve içine de Antonio yazdıran Griffith, evli oldukları sürece bu romantik dövmeyi taşıdı. Ve çift kırmızı halıda her göründüğünde Melanie Griffith, bu aşk nişanesini verdiği pozlarla dünyaya göstermekten çekinmedi.

Bu büyük aşk yaşanırken yapılan “büyük” aşk ilanı dövme de tarihe karışacaktı. Yıldız oyuncu bir müddet davetlere katılırken bu aşk dövmesini pudra ve fondötenle kapatmaya çalıştı. Çiftin ayrılıklarını açıklamalarının üzerinden kısa bir mühlet geçtikten sonra Melanie Griffith Los Angeles’ta bir dövme stüdyosuna girerken görülmüş, çıktığındaysa kolunda artık Antonio ismi yoktu.

Melanie Griffith, dün Los Angelas’ta görüntülendi: Yıldız oyuncunun sildirdiği aşk dövmesinin yerini 4 çocuğunun isminden oluşan bir dövme almıştı

Dün çekilen fotoğraflarda Melanie Griffith’in kolunda artık 4 çocuğunun isminin yer aldığı ortaya çıktı. Griffith, artık bedeninde bir aşkı değil çok sevdiği evlatlarını taşımaya karar vermişti. Stella, Alexander, Jesse ve Dakota isimleri ortak harflerinden birleştirilmiş; bir çapraz bulmacada olduğu üzere bir ortaya getirilerek Melanie Griffith’in unutulmaz Antonio dövmesinin yerini almıştı.

Melanie Griffith, yeni dövmesini gösterirken epeyce sevinçliydi ve paparazzilere gülümseyerek el salladı

Melanie Griffith, eski eşi Don Johnson’ın 40 yaşındaki oğlu Jesse’yi evlat edinmişti. Yıldız oyuncunun bu evlilikten 33 yaşında Dakota isminde bir kızı oldu. Küba asıllı ünlü oyuncu Steven Bauer’la evliliğinden 37 yaşında Alexander isminde bir oğlu daha olan Griffith’in Antonio Banderas’la olan son evliliğinden de 26 yaşında Stella isminde bir kızı var.

Çift, 26 yaşındaki kızları Stella için sık sık bir ortaya gelmeye devam ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir