Son dakika transfer haberi: Fenerbahçe’de gidecek isimler için gözler İsmail Kartal’da! Diego Rossi, Arao, Joao Pedro, Gustavo Henrique ve King…

Edin Dzeko ve Ryan Kent’in akabinde Alexander Djiku’yu renklerine bağlayan Fenerbahçe’de yabancı futbolcu sayısı 16’ya yükselirken, haftalardır konuşulan yabancı kaleci transferi de gerçekleşirse bu sayı 17’ye yükselecek. Üstün Lig’de en fazla 14 yabancıya müsaade verildiği için sarı lacivertliler 3 lejyoner ile yollarını ayırmak zorunda.

SZALAi, UNiON BERLiN’E TRANSFER OLABiLiR

Mevcut yabancılar içinde ayrılmasına kesin gözüyle bakılan tek isim olan Mbawana Samatta’ya TRANSFER görüşmesi için müsaade verilirken, bu oyuncunun tekrar Belçika ligine kiralık gitmesi bekleniyor. Union Berlin’e imza atması an problemi olan Attila Szalai’nin yanı sıra İtalyan kulüplerinin listesindeki Joao Pedro’nun da ayrılma ihtimal yüksek.

GiDECEK iSiMLER iÇiN GÖZLER İSMAIL KARTAL’DA

Suudi Arabistan’da Al Hilal’in başına geçen eski teknik yönetici Jorge Jesus’un istediği Diego Rossi ve Willian Arao da ayrılmaya aday isimler ortasında yer alıyor. Performansları tartışma konusu olan Gustavo Henrique ve Joshua King’in ekipte kalıp kalmayacakları ise teknik yönetici İsmail Kartal’ın kamp sonrasında vereceği raporla netleşecek.

F.BAHÇE’NiN Takımındaki YABANCILAR

·1. Edin Dzeko
·2. Ryan Kent
·3. Alexander Djiku
·4. Luan Peres
·5.Michy Batshuayi
·6.Jayden Oosterwolde
·7. Bright Osayi-Samuel
·8.Miguel Crespo
·9. Lincoln Henrique
·10. Gustavo Henrique
·11. Attila Szalai
·12. Diego Rossi
·13. Willian Arao
·14.Joao Pedro
·15.Joshua King
·16.Mbwana Samatta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir