Hadise, Mehmet Dinçerler’in geri istediği iddia edilen 3 milyon liralık yüzüğü sahnede fırlattı

Çift, geçen mayıs ayında evlenmiş ve birkaç haftadır boşanacakları sav edilmişti. 

Sosyal medya hesabından boşanacakları argümanlarını doğrulayan Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” demişti.

“YAPILAN YAKIŞTIRMALAR BİR YILIMA HAKSIZLIK”

Hadise’nin akabinde Mehmet Dinçerler de Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Çok özel ve hassas olan bu bahiste sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar’ görünce susmanın şahsıma, aileme ve bilhassa çok emek verdiğim son 1 yılıma haksızlık olacağını düşünüyorum.

Karşılıklı olarak çok kıymet vererek başladığımız ilgimiz son bulmuş olsa da, bağımız müddetince Hadise’nin sanat hayatını tahminen de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen savları şaşkınlıkla karşılıyorum.”

Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en güzel olacak halde hürmet çerçevesinde bitirmektir. Öbür hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek ismine herkesten bana ve aileme hürmet rica ediyorum. Sevgiler…”

YÜZÜĞÜ SAHNEDE FIRLATTI

Hadise Prenses müziğinde “Prensesler üzereydim ben baba konutunda, özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” sözleri sırasında yüzüğü çıkarıp atmasıyla herkesin dikkatini çekti.

Boşanma kademesinde olduğu Mehmet Dinçerler ise, Hadise’ye taktığı 3 milyon liralık yüzüğü geri istemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir