Dünyanın en gelişmiş mobil telefoto kamerası HUAWEI P60 Pro’da

Bir fotoğrafın kimi kısımlarının ışık eksikliği nedeniyle karanlıkta kalması ve anılarınızı yanlışlı formda yansıtması her vakit hudut bozucudur. Huawei, fotoğraflardaki karanlığı dağıtmak için en yeni HUAWEI P60 Pro’ya Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamerayı ekledi. Yine tasarlanan optik yol ile artık kesimdeki en yüksek ışık alımına sahip akıllı telefon kamerası olarak öne çıkıyor: Ultra Aydınlatma Telefoto Kamera, Çoklu Lens Kümeleri ile %178 daha fazla ışık sağlayan f2.1 geniş diyafram açıklığına sahip.

Akıllı telefonun ince boyutunu koruyan birden fazla akıllı telefon telefoto kamerası, daha küçük ışığa hassas sensörler ve diyafram boyutu manasına gelebilir ve bu da karanlık bir ortamda yetersiz aydınlatma nedeniyle bulanık fotoğraflara neden olabilir. HUAWEI P60 Pro, kameranın ışık alımında ihtilal yaratmak için RYYB SuperSensing sensörüyle birlikte çalışan Ultra Aydınlatma Lens Kümesini oluşturmak için optik görüntüleme yolunu yine tasarladı.

Artık kullanıcılar, yetersiz aydınlatılmış iç yerlerde yahut geceleri fotoğraf çekerken, Yüksek Dinamik Aralıklı (HDR) fotoğraflarda istedikleri tüm görüntüleri çekmek için farklı filtrelerle uğraşmak yahut ekstra ekipman eklemek zorunda değiller. Hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden yahut kamera ayarlarının yapılmasını beklemek zorunda kalmadan anı yakalamak için anında kamerayı doğrultup çekim yapabilirler.

Telefoto Üstün Makro: Sizin Yapmak Zorunda Kalmamanız İçin Uzağa Gider

Ultra Aydınlatma Kamerası tıpkı vakitte şaşırtan bir formda makro fotoğrafçılık kamerası olarak da kullanılabiliyor. Ek bir Uzun Hareketli Kaydırmalı Yakınlaştırma Lens Kümesi setiyle birlikte tasarlanan bu eser, odaklama uzaklığının esnek halde denetim edilmesini sağlıyor. Bu da telefoto kameranın uzun uzaklıklı çekimlerden yakınlaştırılmış makro çekimlere kadar net görüntüleme yapabildiği manasına geliyor.

SLR Düzeyinde İmaj Sabitleme: Telefoto Sarsıntı Önleyici Sensör

HUAWEI P60 serisi ayrıyeten, lensin dinamik hareketi yerine sensörün karşı dinamik hareketini kullanan dalın birinci Telefoto Anti-Shake Sensör Rotasyonunu da sunuyor.

HUAWEI P60 serisinde, sarsıntı önleyici sensör nedeniyle optik uzaklık daha kısadır ve istikrarsız yahut titreyen ellerden kaynaklanan yakışıksız tesirleri ortadan kaldırır. Birebir yanılgı doğruluğu altında, optik imaj sabitleme performansı büyük ölçüde güzelleştirilmiştir. Fotoğrafın merkezinden dört köşesine kadar sarsıntı tedbire tutarlılığı %58 oranında artar.

Süper Ay Görünümü: Gece Gökyüzünü Yine Hayal Edin

Yeni Muhteşem Ay Sahnesi, kullanıcılara ayı yesyeni bir ışık altında fotoğraflamak için yeni bir yaratıcı araç sunuyor. Çok yakınlaştırılmış bulanık ay fotoğraflarının çekildiği günler geride kaldı – Muhteşem Ay Çekimi, gece gökyüzünün daha güzel ve daha net çekimlerini üretmek için ayın detaylarını geliştirmek üzere yapay zeka kullanıyor. Gelişmiş odaklama modu ve HDR efektleri ile akıllı telefon kamerası, bulunduğunuz yerden ayın yanlışsız ve güçlü ayrıntılı bir manzarasını yakalayabilir.

Gece fotoğrafçılığını seven kullanıcılar bu özelliği deneyebilir ve ayı dramatik kent siluetleri yahut orman siluetleri üzere doğal görüntülerin yanına yerleştirebilir. Tabiat ve görünüm meraklıları artık geçmişte yaşadıkları kalitesiz gece fotoğraflarından çekinmeden akıllı telefon kameralarını gece fotoğraf çekimine çıkarabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir